Košarkašice Leotara ’03 su u 14. kolu Prvenstva BiH su na svom parketu savladale ekipu Čelika rezultatom 68:54. Po četvrtinama je bilo 16:10, 17:18, 20:14, 15:12.

Ovim trijumfom Trebinjke su sustigle Zeničanke na prvenstvenoj tabeli sa učinkom od sedam pobjeda i pet poraza, u grupi timova koji će se boriti za play-off.

U meču u kome su domaće košarkašice bile dominatne u svim četvrtinama, osim u drugoj u kojoj je ekipa Čelika ostvarila minimalnu prednost (17:18), presudio je procenat realizacije domaćih za dva poena (28 pogođenih iz 51 pokušaja), ali i efikasni kontranapadi kojih je na meču bilo 16 u statistici Leotara ’03.

Najefikasnija u domaćoj ekipi bila je Kešeljević sa 25 poena (uz 6 skokova i 9 asistencija), a slijedile su je Jovana Milaković sa 15 (6 skokova), Snežana Dostinić sa 10 (3 asistencije), te Sanja Radovanović sa 8 (uz 8 skokova i 1 blokadu) i Anđela Krivokapić sa 5 poena.

Kod gošći najefikasnija je bila Ajla Selimović sa 20 poena.

U narednom kolu Leotar ’03 gostuje ekipi Orlova u Banjaluci.