U 10. kolu Druge lige RS – jug Velež je danas u Nevesinju savladao Famos rezultatom 1:0. Susret je riješio Prodanović iz slobodnjaka početkom drugog poluvremena. Nevesinjci su se namjerili na jakog rivala koji je diktirao tempo svih 90 minuta, ali su borbenom igrom ipak srušili lidera.

Velež je tako zadržao stoprocentan učinak na domaćem terenu i stekao lijepu bodovnu zalihu pred dva uzastopna gostovanja u Brčkom i Dvorovima.

Sa današnjim pogotkom Prodanović je izbio na čelo liste strijelaca Druge lige- jug pošto je osmi put ove sezone zatresao mrežu rivala.

Gradski stadion u Nevesinju. Sudija: Rade Aćimović (Zvornik). Strijelac: Prodanović u 49. minutu.

VELEŽ: Zurovac, Pantić, Кovačević, Vučetić, Petković, Šiljegović, Prodanović, Vuković (Sikimić), Mrkajić (Radojičić), Radović (Šarenac), Grujičić.

FAMOS: Terzić, Frganja, Ćeha, Blažić, Lalović, Demirović, Elez, Tešanović (Кoprivica), Marković, Minić (Кovačević), Lučić (Milinković).

Izvor: Radio Nevesinje