KMF “Nevesinje” sinoć je imao uspješnu ovosezonsku premijeru u Nevesinju. U 2. kolu Prve lige RS – Istok Nevesinjci su ubjedljivo porazili Jahorinu rezultatom 5:1.

I pored stalne inicijative domaćinima je trebalo dosta truda da otključaju odbranu ekipe sa Pala. U finišu prvog poluvremena Pudar uspijeva da se upiše u strijelce, a početkom drugog dijela razigrani Nevesinjci su za samo tri minuta stigli do ubjedljivog vođstva 4:0, prenosi portal radio Nevesinja.

U preostalom dijelu susreta rivali su postigli još po jedan pogodak.

U narednom kolu KMF “Nevesinje” gostuje Glasincu u Sokocu.

NEVESINJE – JAHORINA 5:1(1:0)

Sudije: Ranko Vulić, Dušan Berak (Trebinje). Strijelci: 1:0 Pudar u 20, 2:0 Miličević u 25, 3:0 Kovačević u 26, 4:0 Drašković u 27, 4:1 Košarac u 32, 5:1 Drašković u 35. minutu. Žuti karton: Đukić (Jahorina)

NEVESINJE:Romović, Prodanović, Miičević, Vučetić, Radovanović, Sikimić, Pudar, Kljakić, Kovačević, Vuković, Ivanišević, Šarenac, Drašković.

JAHORINA:Mijović, Knežević, Kozić, Miletić, Košarac, Brčkalo, Tešanović, Trvo, Elek, Simić, Ceronina, Lazić, Đukić.

Izvor: Radio Nevesinje