Екипа Ајнтрахта из Франкфурта савладала је синоћ Вердер у гостима 2:1, у посљедњем мечу 11. кола Бундеслиге.

hp-media-group-logoАјнтрахт је “затворио” прошлонедјељно коло Бундеслиге тријумфом на гостовању Вердеру, којим је дошао на диобу позиције од трећег до шестог мјеста, на којој се налазе и Борусија Дортмунд, Келн, Хофенхајм и Херта.

Све наведене екипе имају по 21 бод.

Како је тим Мијата Гаћиновића стигао до тог мјеста? У посљедњим тренуцима меча…

Одлучујући гол, за коначних 1:2 постигао је Ајмен Баркок, играч од само 19 година, који је у недјељу дебитовао у Бундеслиги.

Претходно је изједначење Ајнтрахту обезбједио Александер Мејер у 52. минуту, док је водећи гол за Вердер постигао Флоријан Грилич.

Млади репрезентативац Србије наступио је у почетном саставу Ајнтрахта. Гаћиновић је у победничком тиму био на терену до 75. минута.