Veoma uzbudljivo bilo je danas u meču 21. kola Prve lige RS u Tesliću u dvoboju domaćeg Proletera i Leotara iz Trebinja.

Bukvalno u posljednjim momentima meča (94. minut) Trebinjci su došli do izuzetno važne pobjede golom Ognjena Radulovića – za konačnih 2:1.

Prvo poluvrijeme u Tesliću proteklo je u odličnoj igri oba tima, ali se mreže nisu tresle. Poveli su domaći igrači golom Osmića u 51. minutu, a izjednačio je Pavle Sušić u 77. Poslije nekoliko pogodaka u okvir gola, već pomenuti Radulović donio je nova tri boda Leotaru za ostanak na liderskoj poziciji prvoligaškog karavana Republike Srpske.

Kozara iz Gradiške je slavila protiv fočanske Sutjeske rezultatom 4:1, dok je Rudar iz Prijedora na svom terenu porazio Slobodu iz Novog Grada minimalcom 1:0 – tako da je vrh tabele ostao nepromjenjen.

Gatačka Mladost slavila je na svom terenu rezultatom 3:1 protiv Slobode iz Mrkonjić Grada, a strijelci za domaće su bili dva puta Rajko Ćeranić (u 11. i 54. minutu) i rezervista Lozo u 88. minutu.