Proteklog vikenda odigrano je četvrto kolo Druge lige RS grupa “Istok” u fudbalu.

Fudbaleri Leotara gostovali su u Milićima gdje su popraženi od ekipe Milići rezultatom 1:0.

Ovo  je prvi poraz ekipe sa Polica u ovoj sezoni. Pobjednički gol za domaćina postigao je Jolović u 83. minutu iz penala.

Leotar nakon četvrtog kola dijeli prvo mjesto sa Romanijom iz Pala sa devet bodova.

U naredna dva kola Leotar je domaćin, a sljedeći protivnik je FK “Drina HE” iz Višegrada.

Fudbaleri Mladosti iz Gacka su u 4 kolu Druge lige RS grupa „Istok“ gostovali na Palama gdje su se sastali sa domaćom Romanijom povratnikom iz Regionalne lige RS grupa „JUG“.

Ekipa domaćina pokazala je bolju igru pogotovo koju je krunisao u poslednjim momentima prvog poluvremena Muharemović i doveo domaćina u vođstvo od 1:0 što se kasnije ispostavilo da je to konačan rezultat utakmice. I gosti su imali svoje šanse za postizanje golova ali neprecizni su bili Goranović i Salatić.

Nakon odigrana 4 kola na prvom mjestu je ekipa FК „Romanija“ Pale sa 9 bodova. Mladost se nalazi na osmom mjestu sa osvojenih 6 bodova.

U narednom 5 kolu jesenjeg dijela Prvenstva RS – Druga liga „Istok“ koje se igra u subotu 07.09.2019 godine sa početkom u 17 časova fudbaleri Mladosti dočekuju ekipu FК „Budućnost“ Pilice.