U posljednjem kolu regularnog dijela takmičenja Lige Republike Srpske u Beogradu, ekipa KMF Trebinja je ostvarila značajnu pobjedu koja će im donijeti prijeko potrebno samopouzdanje pred mečeve četvrtfinala.

Trebinjci su u završnom meču lige slavili protiv ekipe Krajine rezultatom 7:4 (3:1). Dominacija Hercegovaca je krenula od drugog minuta kada su poveli 1:0, a samo minut kasnije prednost je uduplana. Dobra odbrana, još bolji napad kao i efikasni kontranapadi u ovom meču su dali potpuni efekat. Golove za ekipu KMF Trebinje postigli su Ilić (2), Đukelić (2), Sikimić (2) i Stošić.

Trebinjci na stalnom ili privremenom radu u srpskoj prestonici su očigledno tempirali formu za završnicu takmičenja jer se već sljedeće sedmice igraju četvrtfinalni mečevi, gdje će svakako imati svoje adute poslije promjenljivih nastupa u ligaškom dijelu takmičenja.