Trebinjac Marko Mihojević ove sezone je igrao odličan fudbal u dresu OFI-ja sa Krita, koji se njegovim dolaskom uključio u borbu za opstanak u sezoni koja je djelovala beznadežno.

Ipak, povrede su Mihojevića onemogućile da u najbitnijim mečevima sezone bude svom timu na raspolaganju, a tako je bilo i sinoć. Bivši fudbaler Leotara i Sarajeva je imao povredu zbog koje je propustio prvu i drugu utakmicu doigravanja za opstanak protiv Plataniasa.

Poslije 0:0 u gostima OFI je sinoć tek u 96. minutu ovjerio opstanak. Poveli su „ostrvljani“ u ranoj fazi meča, ali je Platanias izjednačio pred kraj poluvremena. Novo vođstvo OFI je zabilježio u 70. minutu, ali je hladan tuš na stadionu na Kritu uslijedio u drugom minutu sudijske nadoknade. Kada se činilo da je nekadašnji grčki šampion izgubio sve šanse za opstanak uslijedio je čudesan gol iz „slobodnjaka“ Nabija u posljednjoj minuti nadoknade.

Iako je postojala skrivena nada OFI-jevog rukovodstva da će Mihojević biti oporavljen i spreman za odlučujući meč, Trebinjac se nije našao u protokolu za utakmicu.

Mihojević iza sebe ima odličnu sezonu, sa 22 nastupa za svoj tim u grčkom prvenstvu. On je u OFI-ju pozajmljen od novog šampiona PAOK-a, a dobrim igrama ove sezone mogao bi sebi „kupiti“ mjesto startera u solunskom timu za novu sezonu.