Rukometaši Leotara iz Trebinja stigli su do četvrte premijerligaške pobjede ove sezone trijumfom protiv Drine iz Zvornika na svom parketu rezultatom 34:30.

U meču u kome su izabranici trenera Darka Tavrića očekivano bili bolji rival tokom svih šezdeset minuta igre, prvo poluvrijeme je završeno rezultatom 14:13 za domaći tim.

Najefikasniji igrač meča bio je igrač Drine Vukoičić koji je postigao fantastičnih 18 pogodaka i držao je gostujuću ekipu „u utakmici“ tokom cijelog susreta.

Kod Leotara su najraspoloženiji strijelci bili Draganić koji je postigao 8 golova, Milojević je zabio 6, Janković 4, a Milićević 3.

Drina i poslije osam kola nema upisan nijedan bod i zakovana je za dno tabele, dok je Leotar u sredini premijerligaške tabele sa 12 osvojenih bodova.

Trebinjci u narednom kolu gostuju Izviđaču u Ljubuškom, dok će Zvorničani na novo teško gostovanje Borcu iz Banjaluke.