Рукометаши Леотара убједљиво су савладали синоћ Котор Варош на гостовању резултатом 29:22 (14:8), у оквиру 14. кола Прве лиге РС.

Леотар је боље почео меч и констатно био у предности од једног до три гола, а до првог осјетнијег вођства долази серијом 4:0 у периоду од 22. до 29. минута (13:7).

Котор Варош се одмах на почетку другог полувремена враћа у меч и за неколико минута стижен до само гола заостатка (14:15), али је то било све од домаћина. Леотар одбија напад и серијом 3:0 поново бјежи на четири гола предности (18:15). Которварошани се нису предавали и у 54. минуту долазе на минус два (20:22), али се испоставило да је то била посљедња шанса за повратак. Леотар је тада направио кључну серију 5:1 којом је ријешио питање побједника и дошао до битне побједе у наставку борбе за пласман у Премијер лигу БиХ.