Rukometaši Leotara ubjedljivo su savladali sinoć Kotor Varoš na gostovanju rezultatom 29:22 (14:8), u okviru 14. kola Prve lige RS.

Leotar je bolje počeo meč i konstatno bio u prednosti od jednog do tri gola, a do prvog osjetnijeg vođstva dolazi serijom 4:0 u periodu od 22. do 29. minuta (13:7).

Kotor Varoš se odmah na početku drugog poluvremena vraća u meč i za nekoliko minuta stižen do samo gola zaostatka (14:15), ali je to bilo sve od domaćina. Leotar odbija napad i serijom 3:0 ponovo bježi na četiri gola prednosti (18:15). Kotorvarošani se nisu predavali i u 54. minutu dolaze na minus dva (20:22), ali se ispostavilo da je to bila posljednja šansa za povratak. Leotar je tada napravio ključnu seriju 5:1 kojom je riješio pitanje pobjednika i došao do bitne pobjede u nastavku borbe za plasman u Premijer ligu BiH.