Rukometna ekipa trebinjskog Leotara odigrala je večeras na svom parketu meč 18. kola Premijer lige BiH protiv Konjuha iz Živinica.

Poslije 60 minuta borbe rezultat na semaforu je bio 31:31, na poluvremenu je bilo 16:14 za domaće.

Izuzimajući sami početak utakmice Leotar je bio bolji takmac na parketu dvorasne „Miloš Mrdić“, ali izabranici Darka Tavrića nisu uspjeli da sačuvaju prednost od četiri gola razlike koliko su imali na svom kontu u drugom dijelu drugog poluvremena.

U domaćoj ekipi najefikasniji su bili Srdanović sa 9, Miličević sa 7 i Nikolić sa 5 pogodaka. Konjuh je predvodio Smajić sa 7 golova na svom kontu.

Ovim remijem Trebinjci su se spustili stepenicu niže na premijerligaškoj tabeli i sada zauzimaju 11. poziciju sa 23 boda.

U narednom kolu Leotar gostuje u Doboju ekipi Sloge.