Aktuelni oglasi za posao za područje Istočne Hercegovine.

Euro Lab d.o.o. Banja Luka, oglašava poziciju za:

KOMERCIJALISTA

Uslovi:

srednja stručna sprema

vozačka dozvola B kategorije

minimalno 2 godine radnog iskustva na poslovima terenske prodaje

sposobnost rada u timu

izražene komunikacijske, pregovaračke i organizacijske sposobnosti

Opis posla:

realizacija plana prodaje

svakodnevan obilazak maloprodajnih objekata

planiranje i praćenje naplate potraživanja kod kupaca sa pripadajućeg terena

održavanje i proširenje postojeće baze kupaca

praćenje pozicioniranja i stanja robe na policama i unapređenje prodaje proizvoda iz asortimana

Nudimo:

nagrađivanje prema rezultatima (osnovna plata i bonusi)

službeno vozilo

mobilni telefon

mogućnost profesionalnog usavršavanja

mogućnost napredovanja u karijeri

Prijaviti se možete putem opcije „PRIJAVI SE“ na linku OVDJE.

Lokacija: Područje Hercegovine / Trebinje, Čapljina, Mostar/

Broj izvršilaca: 1

Datum objave oglasa: 11.01.2018.

Oglas ističe: 17.01.2018.

Izvor: zaposli.se

OD POČETKA MJESECA DECEMBRA 2017. INTERNET PORTAL HERCEGOVINA PROMO OBJAVLJUJE BESPLATNO OGLASE ZA POSAO ZA PODRUČJE ISTOČNE HERCEGOVINE

HP, januar 2018.