U utakmici 15. kola Premijer lige BiH košarkašice ŽKK „Leotar 03“ na svom parketu porazile su „Rudar Sport“ iz Ugljevika rezultatom 79:46.

Meč 15. kola nijednog trenutka nije dolazio u neizvijesnost, jer su Malene sjajno otvorile meč i samo povećavale prednost.

Prva, osjetna prednost domaćih ostvarena je na kraju prvog poluvremena kada se na pauzu otišlo sa 18 poena prednosti (40:22).

Početkom drugog poluvremena Malene su popustile u napadu, ali nisu dozvolile rivalkama iz Ugljevika da se previse približe. Sjajno su igrale do samoga kraja meča i nakon prednosti od 21 poen na kraju treće četvrtine mirno privele meč kraju i dobile ga sa nevjerovatnih 33 razlike (79: 46).

Sjajnu partiju na meču sinoć je pružila Marija Kešeljević postigavši 33 poena, 10 ukradenih lopti, 11 asistencja i 9 skokova.

Sjajnu Mariju pratila je Sara Milanović koja je postigla 20 poena te upisala 7 skokova i 2 dodavanja.

Nakon ovog trijumfa Malene idu na kratki odmor. Već u subotu putuju na gostovanje ekipi „Solga“ iz Novog Grada.