Košarkaši Leotara slavili su večeras u meču osmog kola Prvenstva RS na gostovanju u Prijedoru rezultatom 82:73.

Po četvrtinama rezulat je bio 20:18; 16:21; 16:24; 21:19.

Leotar je prevagu na meču odnio u trećoj četvrtini, u kojoj najčešće ove sezone Trebinjci „lome“ protivnike, koju su završili sa +8 na kontu za ukupnih 63:52 na kraju ove dionice. Najefikasniji u dresu Leotara bio je kapiten Šakotić sa 29 poena, Radmilović je ubacio 13, dok su Vuković i Milidragović upisali po 11 poena.

Kuriozitet na meču je da su Šakotić, Milidragović i Raičević odigrali svih 40 minuta za plavo-bijele. Kod ekipe Prijedora najefikasniji je bio Stakić sa 30 poena.

Priliku za nastavak fantastične serije Leotar će imati narednog vikenda pred svojom publikom protiv OKK Princip.