Fudbaleri Veleža vratili su se sa cijelim plijenom iz Brčkog. U 13. kolu Druge lige RS savladali su Jedinstvo rezultatom 3:1 i učvrstili se u sredini tabele.

Kao i sa Drinom u prethodnom kolu Nevesinjci su posao završili već u prvom poluvremenu. Napadačkom igrom od prvog minuta iznenadili su domaćine. Nakon lijepih akcija Bratić je u svom stilu pronašao put do mreže rivala. Na početku drugog poluvremena Prodanović je i treći put zatresao mrežu Brčaka, prenosi portal Radio Nevesinja.

Domaći su do kraja uspjeli samo da postignu počasni gol. Velež je danas izgledao kao pravi kolektiv. I uprava se potrudila za adekvatnu pripremu utakmice pošto je obezbijedila prenoćište, tako da su igrači imali vremena i za odmor.

Velež je potvrdio dobru formu pred važne utakmice sa Famosom u prvenstvu i Radnikom u četvrtfinalu Kupa RS.

Izvor: Radio Nevesinje