Sinoć su u okviru 6. kola Košarkaške lige 12 BiH u Sportskoj dvorani u Kaknju snage odmjerile ekipe Swisslion Leotara i domaćeg Kaknja. Trebinjci su bili uspješniji rezultatom 86:72, po četvrtinama (16:19, 24:14, 23:14, 23:25). Ovo je druga pobjeda Leotara kojom su pobjegli sa dna tabele, dok su domaći ostali na samo jednom trijumfu ove sezone.

Najefikasniji u trebinjskoj ekipi bili su Vukadinov sa 27 poena, 3 skoka i 8 asistencija, Šutulović sa 17 poena, 5 skokova i 3 asistencije te Dejan Šakotić sa 13 poena i 4 skoka. Leotar je prevagu ostvario u drugoj i trećoj četvrtini poslije kojih je domaćinu pobjegao na nedostižnih 16 poena razlike. Sedam ubačenih trojki i dobar šut za dva poena (56 %) bili su ključ prve ovosezonske gostujuće pobjede Trebinjaca i podstrek za nastavak takmičenja u elitnom društvu BH košarke.