Rukometaši Leotara sinoć su na domaćem parketu odigrali odličnu utakmicu u kojoj su porazili „Slogu“ iz Gornjeg Vakufa sa konačnih 28:22 (15:10).

Utakmica se igrala u okviru 10. kola Premijer lige BiH. Ovo je peta pobjeda Trebinjaca koji se sa 15 bodova nalaze na šestom mjestu na tabeli.

Leotar je vodio od početka utakmice tako da je u 15. minutu bilo 7:4, a na kraju prvog poluvremena rezultat je bio 15:10. Tokom drugih 30. minuta nastavila se dobra igra domaćina koja je na kraju donijela pobjedu domaćinu od 28:22.

Kod domaćina se posebno istakao čuvar mreže Radović koji je imao čak 15 odbrana.

U narednom kolu koje se igra u subotu Leotar gostuje kod RK „Slavija“ u Istočnom Sarajevu.

RK „Leotar“: Savović, Draganić 5, Orbović, Miličević 9, Milojević 3, Parežanin, Nikolić 1, Ninković, Radović, Bugarinović 2, Ratković 1, Uljarević 3, Janković 2, Grk, Abramović 2, Srdanović. Ttrener: Darko Tavrić.

MRK „Sloga“: Bijaka 4, Halebić 4, Dedić 4, Gudić, Ljutić, Rušpić, Drino, Pokvić, Pedić, Kahrić 2, Šaravanja 3, Purić 5, Destanović, Demirović. Trener: Aleksandar Radosavljević.