Šesnaestina finala kupa BiH.

Leotar je bez većeg problema slavio protiv Kozare, rezultatom 4:0. Do rezultatske prednosti Leotar dolazi u 3. minutu, kada je Janjić pronašao Ristića u petercu gostiju, koji u malom raspoloživom prostoru efektno lobuje golmana Kozare.

U periodu poslije toga domaćin propušta realizovati brojne šanse, od kojih su najzrelije imali Prelo, Janjić dva puta, u Anel Ramić

Na početku drugog dijela Leotar je imao igrača više, jer je sudija Emir Spahalić pokazao drugi žuti karton Ranku Babiću, a odmah zatim i crveni. Ovo je bio presudni momenat na utakmici jer su domaći poslije ovoga “dodali gas” i napunili mrežu gostiju. Već u u 65., Dragan Ristić postiže svoj drugi gol na asistenciju Miroslava Prela. Osam minuta kasnije strijelac je i Nikola Medan, kome asistira Lazar Zečević.

Konačan rezultat postiže Todorović u 78. minutu, nakon što je Medan dobro izveo korner. Svoju jedinu šansu gosti nisu iskoristili u 88. minutu, kada Selak nije bio precizan.

LEOTAR – KOZARA 4:0 (1:0)

Trebinje – Stadion Police.

Gledalaca 100.

Sudija: Emir Spahalić ( Mostar)

Strijelci: 1:0 Ristić 3. minut, 2:0 Ristić 65. minut, 3:0 Medan 73. minut, 4:0 Todorović 78. minut.

Žuti kartoni: Zečević, Ljubibratić, Prelo (Leotar), Babić (Kozara).

Crveni karton: Babić (Kozara).

LEOTAR: Perišić , Ljubibratić (od 46. minuta Medan ), Andrić , Vučić , Janjić , Zečević (od 77 minuta Komlen-), Begenišić , Ramić (od 68. minuta Spaić ), Ristić, Todorović , Prelo .

KOZARA: Vuković , Hamzić, Baština (od 71. minuta Selak ), Majetić,Mirjanić Popović, (od 85. minuta Krunić ), Zečević, Bubić Petković , Gvozden (od 69. minuta Pucarević -), Babić.