Danas je u Sportskoj dvorani „Miloš Mrdić“ odigrana finalna utakmica juniorskog prvenstva Republike Srpske u košarci u kojoj su igračice „Trebinje 03“ slavile ubjedljivu pobjedu protiv ekipe „Igmana“ iz Istočne Ilidže rezultatom 99: 50.

Izabranice Milorada Nadaždina su vrlo rano povele 10:0 u svega tri minuta, a rezultat prve četvrtine bio je 29:7.

Igračice ovog tima kroz čitavu utakmicu su bile dominantne, pa se ni u jednom momentu  nije postavilo pitanje ko će biti prvak. Tek pri rezultatu 10:0 gošće postižu prve poene na utakmici.

Rezultat na poluvremenu bio je 43:15. Rezultat treće četvrtine bio je 34:17 i u njemu su Trebinjke bile izrazito efikasne dok je zadnja dionica igre takođe otišla u korist domaćina rezultatom 22: 16.

Utakmica je završena konačnim rezultatom 99:50.  Ekipa „Trebinje 03“ je pokazala kvalitet i u vitrine kluba uvrstila još jedan trofej.

Najefikasnija u ekipi „Trebinje 03“ bila je Keševljević sa 23 ubačena poena, dok je kod gošći Kovač postigla 18 poena.

ŽKK Trebinje 03- OKK Igrman 99:50

(29:7, 14:10, 34:17, 22:16)

Sudije: Kovačević i Jelačić

„Trebinje 03“: Kešeljević 23, Šapurić 4, Miletić 2, Milanović 5, Tomašević, Jokanović 8, Ambulija 9, Gordić 2, Šukić 15, Putica 14, Papović 5, Škrivan 12.

Igman: Mirović 4, Popović, Zirojević 6, Čelik, Kovačević 4, Brkljač 2, Kovač 18, Lalović 16, Josipović.