Sinoć je u Sportskoj dvorani „Miloš Mrdić“ u okviru 21. kola Premijer lige BiH odigrana utakmica između domaćeg Leotara i gošći iz Sarajeva, ekipe Željezničara. Neumoljive su bile domaće koje su ostvarile visoku pobjedu od 95:73 po četvrtinama (27:15, 20:16, 26:26, 22:16).

Pobjeda Leotara’03 nijedom nije došla u pitanje, a „Malene“ su bile dominante tokom čitave utakmice.

Počelo je trojkom Milaković na otvaranju, potom Kešeljević realizuje oba bacanja. Kešeljević u narednom napadu pogađa uz dodatno bacanje za 8:2. Trojku potom pogađa Tekača za 8:5. Uslijedila su dva bacanje za kapitenku Dostinić, koja relaizuje oba. Tomašević je ubrzo pogodila svoje prve poene. Precizna je potom bila i Dostinić kojoj je to bio 4 poen. Pogodila je i sjajna Marija Kešeljevič za 16:5. Škrivan upisuje sjajnu defanzivnu blokadu, da bi Kešeljević oba puta pogodila sa linije penala, bio je to njen deveti poen.  Tekač je pogodila za goste, a potom je umanjila vođstvo Leotara i Kikanović. Bilo je 20:11, prije nego što Putica promašuje oba bacanja. Uslijedila je trojka Gudelj za Leotar, a potom i poeni Smajić. Putica realizuje jedno od  dva bacanja da bi pogodila ponovo Kikanović za 24:15. Škrivan pogađa prvi put za 26:15, a potom Gudelj pogađa svoj 4 poen na utakmici. Druga četvrtina je počela trojkom Takač kojoj je to bio 10 poen. Uslijedio je 11 poen Maše Kešeljević. Zatim pogađa Dostinić još jednom, na asistenciju Kešeljević. Ponovo ista osovina donosi nove poene Leotara – bilo je 33:20. Škrivan pogađa četvrti poen. Dostinić pogađa za 39:22. Dostinić ponovo pogađa nakon solo prodora. Rezultat je bio 41:22. Dostinić potom ponovo daje svoj doprinos  u vidu asistencije za Milaković. Smajić pogađa trojku i svoj peti poen. Potom Peljto realizuje jedno od dva bacanja, a nakon nje isti učinak je imala Smajić. Kešeljević je pogodila ponovo za 47:31. Drugu četvrtinu „Malene“  su riješile u svoju korist 20:16.

U drugom poluvremenu je pogodila Dostinić za dva, potom ista igračica realizuje jedno od dva bacanja. Bio je to njen 17 poen. Alimanović pogađa trojku za 50:34. Škrivan potom pogađa dva uz dodatno bacanje, a Kešeljević realizuje oba bacanja za 54:34. Kešeljević je upisala svoj 15 poen, a Tekač svoj 19-ti za 56:40. Smajić potom pogađa svoju drugu trojku i svoj osmi poen na utakmici. Maša asistira Dostinić za 58:43. Milaković je pogodila oba bacanja za 60:45. Ponovo je precizna Kešeljvić, a nakon nje i Milaković. Na drugoj strani pogodila je i Milaković. Maša Kešeljvič asistira Milanović koja ubacuje svoj 4 poen.Bujak ubacuje trojku , a poslije nje je precizna i Peljto. Milanović je još jednom precizna. Kešeljević realizuje oba bacana i ubacuje svoj 19 poen. Rezultat na kraju treće četvrtine je bio 73:57, dok je rezultat u trećoj četvrtini bio neriješen – 16:16. Četvrta četvrtina je počela poenima Smajić. Škrivan je pogodila i 12 poen. Smajić pogađa trojku za Željezničar to je bila njena četvrta trojka i 18 poen. Škrivan pogađa svoj 16 poen, a potom i sjajan Kešeljević ubacuje trojku za 86:67. Škrivan  pogađa i 17 poen. Pri rezultatu 88:69 pogodila je i Kešeljević još jednom, potom i Milaković deseti poen. Uslijedila je asistencija Milanović za Keševljević, a zadnji poen na utakmici je djelo Salihagić koja realizuje jedno od dva bacanja. Konačni rezultat je tako bio 95:73.

Milorad Nadaždin trener „Malenih“ nakon utakmice dao je izjavu za portal Hercegovina Promo:

„Nije dobra igra jer, ovakve ekipe treba da riješimo lagano. Međutim, iz objektivnih razloga se tako desilo, jer smo tek oko 13 sati saznali da igramo utakmicu, nismo trenirali već peti dan. Najbolja igračica nam je bila na školskom takmičenju. Trebamo da završimo posao na vrijeme, već treću utakmicu to ne radimo. Ne želim samo da kritikujem, napravili  smo rezultat koji niko nije napravio u BiH košarci, plasirali se u ligu i završiči u plej-ofu.  U srijedu igramo protiv Jedinstva u Brčkom, a onda slijedi plej of za vikend“, zaključio je Nadaždin.