У четвртом колу прволигашког каравана Републике Српске кошаркаши требињског Леотара остварили су и четврту побједу у сезони савладавши на гостовању екипу Славије из Источног Сарајева резултатом 80:78.

Све до седам минута до краја меча Леотар је имао двоцифрену предност, која се углавном кретала од 12 до 14 поена предности. У тим тренуцима креће серија домаћина. Разиграла се екипа Славије, направила серију 11:0 и након поена Филипа Његовановића на нешто мање од четири минуте до краја стигла до поена заостатка.

Успио је тада Вуковић са линије пенала да прекине серију домаће екипе, али је одмах Синиша Васковић вратио поен заостатка свој екипи. Тада је ствар у своје руке преузео Раичевић и са четири везана поена поново одводи Леотар на +5. Промашила је Славија тада три везана шута, а на четрдесет секунди до краја Маринко Перовић погађа за 74:77. Покушала је Славија у пенал завршници да дође до тријумфа, али осим минималног пораза нису успјели ништа више.

У побједничком тиму истакао се Никола Милешић са 15 поена, а осим њега још пет играча Леотара било је двоцифрено. Шакотић, Фимић и Раичевић су убацили по 11 поена, док је Радмиловић додао 10.

ОКК СЛАВИЈА – КК ЛЕОТАР 78:80 (17:23,22:27,13:14,26:16)