Синоћ је у оквиру 4. колу Прве лиге РС у кошарци за жене екипа ЖКК „Требиње 03“ славила у дербију против ЖКК „Козаре“ из Градишке резултатом 69:50 (17:12; 24:10; 12:15; 16:13).

Екипа Козаре је била равноправан противник само у првој четвртини, а већ крајем ове дионице Требињке су преузеле конце игре у своје руке и нису ништа препуштале случају до посљедњег судијског звиждука.

Најефикасније у домаћој екипи биле су Гудељ са 25 и Кешељевић са 15 убачених поена, док је за гошће из Градишке највећи допринос дала С.Шкрбић са 12 поена.

Послије овог меча кошаркашице Требиња ’03 преузеле су лидерску позицију на табели.

На полувремену меча су се требињској кошаркашкој публици представиле чланице млађих категорија клуба које су претходних дана оствариле значајне успјехе, кадетске и јуниорске шампионке, као и пионирске вицешампионке Републике Српске.

Извор: ЖКК Требиње 03 / Фото: trebinjelive.info