Sinoć je u „Posco areni“ finalnim mečom okončano proljećno izdanje futsal Lige Republike Srpske u Beogradu.

U završnom meču ekipa Ugljevika je tijesno slavila protiv KMF Trebinja rezultatom 2:1 (2:0).

Poslije dvije greške Trebinjaca Ugljevik je došao do dva gola prednosti već u prvom dijelu meča. Borbenija i odlučnija igra u drugom poluvremenu ekipi Trebinja je donijela smanjenje rezultata na 2:1, ali više od toga nisu uspjeli uraditi.

“ U posljednjih 15-tak minuta igralo se samo na polju Ugljevika, ali smo promašili tri zicera i pet izglednih šansi. Jednostavno nas nije htio gol, nedostajalo je sportske sreće. OStaje nam da se odmorimo i pripremimo za novu sezonu“, izjavio ja za naš portal kapiten ekipe KMF Trebinja Tihomir Tufegdžić.

Pred stotinjak gledalaca sudije su svoj posao u finalu odradile na visini zadatka, a ekipi Ugljevika pripao je i pehar za osvajača Lige Republike Srpske.