KMF Brčko Zdravlje savladao je sinoć KMF Nevesinje rezultatom 5:3 u meču 7. kola Premijer lige BiH u futsalu.

Brčaci su slavili treću pobjedu sezone, i time nanijeli i peti poraz u sezoni Nevesinjcima odnosno četvrti uzastopni, koji ih ostavlja na 10. mjestu premijerligaške tabele.

Domaći su poveli već u drugoj minuti preko Seada Buljubašića, da bi gosti izjednačili deset minuta kasnije preko Nikole Kašikovića. Ponovo je Buljubašić donio vođstvo domaćinu u 14. minutu, a nepunu minutu kasnije Aleksandar Milaković pogađa za 3:1.

Golom Dalibora Pudara gosti uspjevaju da se vrate na početku drugog poluvremena, ali na 4:2 u 32. minutu ponovo povećava Aleksandar Milaković, da bi sudbinu Nevesinjaca zapečatio golman Marko Aleksić u 37. minutu. Sve što su gosti do kraja uspjeli bio je jedan pogodak Miljana Gutića.

BRČKO ZDRAVLJE – NEVESINJE 5:3 (3:1)
Dvorana ekonomske škole
Gledalaca: 100
Sudije: Siniša Ivančević i Željko Dragojević (oba Banja Luka)
Strijelci: 1:0 Buljubašić 2, 1:1 Kašiković 12, 2:1 Buljubašić 14, 3:1 Milaković 15, 3:2 Pudar 24, 4:2 Milaković 32, 5:2 Aleksić 37, 5:3 Gutić 39
Žuti kartoni: Kokić (Brčko zdravlje), Gutić (Nevesinje)

Brčko Zdravlje: Aleksić, Buljubašić, Kokić, Ćulum, Tanasković, Bahor, E.Hodžić, Milaković, Lukić, Đuričić, Tomić, Savić, S.Hodžić

Nevesinje: Romović, Pudar, Miličević, Vučetić, Trutina, Glogovac, Gutić, M.Prodanović, Zečević, Kašiković, Jamina

Izvor: futsalbalkan.com