Sinoć smo saznali finaliste ovogodišnje 63. Olimpijade u malom fudbalu.

„Gorica“ i „Donje Police“ sinoć su bili bolji od svojih rivala i tako su ušli u finale ovog tradicionalnog kvartovskog takmičenja u malom fudbalu.

Prva polufinalna utakmica nakon uzbudljive završnice, riješena je u korist ekipe „Gorica“ koja je nakon penala bila bolja od „Hrupjela“ rezultatom 4:2.

Nakon regularnog dijela bilo je 1:1 (0:1). Golove su postigli Lojović za „Goricu“ i  Milivojević za „Hrupjela“ u prvom poluvremenu. I ovoga puta istakao se golman ekipe „Gorica“ Goran Lojović koji je sinoć odbranio dva penala.

Druga utakmica između „Donjih Polica“ i „Gornjih Hrupjela“ završena je rezultatom 3:3 (0:1), a nakon penala 4:3.

Golove za pobjednika dali su Ninković (autogol), Berdović i Prebiračević, a kod „Gornjih Hrupjela“ Milošević, Šušić i Milojević.

Ekipa „Gornja Hrupjela“ nakon prvog poluvremena vodila je sa 1:0, a samo nekoliko minuta prije kraja i sa 3:1. Ipak, uporni igrači iz „Donjih Polica“ uspjeli su da izjednače, a nakon penala i da pobijedijede i tako obezbijede finele koje će se igrati sutra od 21 i 15 časova.