Fudbaleri Mladosti su u 2 kolu Druge lige RS grupa „Istok“ gostovali u Zvorniku gdje su se sastali sa domaćom Drinom povratnikom iz Prve lige RS.

Ekipa domaćina pokazala je mnogo bolju igru pogotovo u drugom poluvremenu kada je ekipa Mladosti pala na fizičkom planu što je uzrok kasnog početka priprema. Domaćini su poveli golom Markovića iz penala u 33 minutu.

Kada se očekivao kraj prvog poluvremena Damjanović postiže pogodak za 2:0 što je bio rezultat prvog poluvremena. Mreže miruju sve do 77 minuta kada u razmaku od deset minuta domaćini postižu tri pogotka za visoku pobjedu domaćina. Spasojević u 77 minutu trese mrežu golmana Guzine za 3:0 da bi u 83 minutu Alić postigao četvrti pogodak.

U 87 minutu Damjanović postiže svoj drugi pogodak za ubjedljivu i zasluženu pobjedu domaće ekipe od 5:0.

Gledalaca; 150
Strijelci; Marković u 33 iz penala, Damjanović u 45 i 87, Spasojević u 77 i Mitrović u 83 min.
Sudije; Đukić i Mitrović (Bijeljina) i Milovanović (Vlasenica)
Žuti kartoni; Mrković, Komnenić, Vuković i Salatić (Mladost),

Drina(Z): Todorović, Erić, Vasiljević, Jevtić (od 74 min Spasojević), Mitrović (od 78 min Alić), Damjanović, Marković,Pljevaljčić, Jokić, Boričić (od 85 min Alempić, Vasić.

Mladost:Guzina S,Guzina J,Mrković,Lozo,Bratić, Komnenić, Salatić, Drakul (od 78 min Delić), Vuković, Goranović (od 88 min Ilić), Ćeranić.

Nakon odigrana 2 kola na prvom mjestu je ekipa FK „Leotar“ iz Trebinja sa 6 bodova. Mladost se nalazi na trinaestom mjestu sa osvojenih 3 boda.

U narednom 3 kolu jesenjeg dijela Prvenstva RS – Druga liga „Istok“koje se igra u subotu 24.08.2019 godine sa početkom u 17 i 30 časova fudbaleri Mladosti dočekuju ekipu OFK „Glasinac 2011“ sa Sokoca.