U posljednjem kolu prvog dijela sezone u Premijer ligi BiH KMF „Nevesinje“ poražen je juče u Vojkovićima od Tanga rezultatom 6:3. U nekompletnom sastavu, sa nekolicinom bolesnih i povrijeđenih igrača, nevesinjski sastav nije uspio da parira raspoloženim domaćinima. Tango je posao završio već u prvom poluvremenu, a u uvodnim minutima nastavka zaprijetio je i ubjedljivom pobjedom. Tri gola Gorana Prodanovića bila su dovoljna samo za častan poraz.

Nevesinjci  su prvi dio sezone završili na osmom mjestu i do kraja će voditi grčevitu borbu za opstanak pošto elitni rang napuštaju četiri ekipe.

TANGO – NEVESINjE         6:3 (4:1)

Sportska dvorana OŠ „Aleksa Šantić“. Sudije : Pljevljak, Kečo (Sarajevo). Strijelci: 1:0 Erić, 1:1 G. Prodanović, 2:1 Bjelica, 3:1 Erić, 4:1 Hadžić, 5:1 Elez, 6:1 Hadžić, 6:2 G. Prodanović, 6:3 G. Prodanović.

TANGO: Šehovac, Hadžić, Jokić, Erić, Debelnogić, Kuljanin, Šarović, Kenjić, Bjelica, Milošević, Elez, Purković, Otović, Curović.

NEVESINjE: Romović, Pudar, G. Prodanović, M. Prodanović, Miličević, Bratić, Gutić, Pantić, Glogovac, Jamina