У посљедњем колу првог дијела сезоне у Премијер лиги БиХ КМФ „Невесиње“ поражен је јуче у Војковићима од Танга резултатом 6:3. У некомплетном саставу, са неколицином болесних и повријеђених играча, невесињски састав није успио да парира расположеним домаћинима. Танго је посао завршио већ у првом полувремену, а у уводним минутима наставка запријетио је и убједљивом побједом. Три гола Горана Продановића била су довољна само за частан пораз.

Невесињци  су први дио сезоне завршили на осмом мјесту и до краја ће водити грчевиту борбу за опстанак пошто елитни ранг напуштају четири екипе.

ТАНГО – НЕВЕСИЊЕ         6:3 (4:1)

Спортска дворана ОШ „Алекса Шантић“. Судије : Пљевљак, Кечо (Сарајево). Стријелци: 1:0 Ерић, 1:1 Г. Продановић, 2:1 Бјелица, 3:1 Ерић, 4:1 Хаџић, 5:1 Елез, 6:1 Хаџић, 6:2 Г. Продановић, 6:3 Г. Продановић.

ТАНГО: Шеховац, Хаџић, Јокић, Ерић, Дебелногић, Куљанин, Шаровић, Кењић, Бјелица, Милошевић, Елез, Пурковић, Отовић, Цуровић.

НЕВЕСИЊЕ: Ромовић, Пудар, Г. Продановић, М. Продановић, Миличевић, Братић, Гутић, Пантић, Глоговац, Јамина