KMF Leotar je poražen na svom terenu od FC Centra nakon velikog preokreta i vođstva od 3:1 na otvaranju sezone Premijer lige BiH. U utakmici u kojoj su se tenzije digle već na otvaranju Leotar je bio odličan do poluvremena kada je vodio  3:2 i imao igru i rezultat.

Početkom drugog dijela nekoliko najblaže rečeno nelogičnih sudijskih odluka dovele su do konfuzije na terenu i žestoke igre sa obje strane.  Igra nije pogodovala niti jednoj strani, te je na terenu nastala opšta konfuzija u kojoj se bolje snalaze gosti i odnose važna tri boda. Sudijska trojka već od početka je izgubila kriterijum, te je utakmica bila vrlo gruba. U drugom dijelu igralo se vrlo oštro u čemu su se bolje snašli gosti, koji su u potpunosti preokrenuli rezultat postigavši tri gola.

1. kolo Premijer Futsal lige  BiH

KMF Leotar-FC Centar 3:5 /3: 2/

0:1  Šipović 4. minut,1:1 Vico 6 min , 2:.1  Dzudza 12. minut , 3:1 Vico 15, .3:2 Handzic  18 minut, 3:3 Radmilović 34, 3:4 Radmilović 37 minut  , 3:5 40 min Šipović

Sudije: Puzović  (Travnik), Vujadin (Ist.Sarajevo), Ušanović (Goražde)

Delegat: Suton Damir (Mostar)