Ekipa Kluba malog fudbala Leotar savladala je danas u hercegovačkom derbiju Zrinjski u Trebinju rezultatom 4:2 (1:0).

Poveo je Leotar golom Sava Andrića i tim rezultatom se otišlo na poluvrijeme. Isti igrač je duplirao prednost domaćih, ali su Mostarci sa dva gola između 24. i 28. minuta uspjeli da dođu do izjednačenja. Pobjedu Leotaru i plasman na sam vrh prvenstvene tabele donijeli su Šutalo u 32. i Bokić u finišu meča.

Treba istaći odličnu partiju domaćeg golmana Perišića koji je jedan od najzaslužnijih za nova tri boda Trebinjaca.

U narednom meču Leotar gostuje ekipi Bosne Kompred koja ima svega jednu pobjedu i remi, te će ovaj meč biti test koji će pokazati koliko u ovoj sezoni može trebinjska ekipa pošto se trenutno nalaze u grupi od pet timova sa po četiri prvenstvene pobjede.