U subotu je odigrano pet utakmica 18. kola Prve lige Republike Srpske.

U Trebinju su snage odmjerile ekipe Leotara i Zvijezde 09 iz Stanišića, a slavili su gosti rezultatom 2:0. Vodeći gol za goste postigao je Nemanja Boljanović u 31. minuti, a Vanja Zekić je samo šest minuta kasnije postavio konačnih 2:0.

U derbiju kola Krupa je slavila protiv Kozare s 3:0 i prenoćila je na prvom mjestu, budući da Mladost Velika Obarska danas igra protiv Slobode iz Novog Grada.

Šamački Borac je u Vlasenici razbio istoimenu domaću ekipu sa 6:0. Neđo Šuka je postigao tri gola za goste, dva je postigao Bogdan Radiša i jedan rezervista Niko Đurić.

Sloboda je u Mrkonjić Gradu razbila Drinu Višegrad sa 4:0. Kovačević, Travar, Topić i Srndović su bili strijelci za Slobodu.

U Foči je Tekstilac s 2:0 bio bolji od fočanske Sutjeske. Igor Susaković je bio dvostruki strijelac.

Izvor: sportsport.ba