Leotar je već u mislima u Prvoj ligi Republike Srpske, današnji gost nastavlja borbu za titulu najboljeg u BiH. Fudbaleri Zrinjskog danas su u Trebinju sasvim zasluženo savladali Leotar 2:0 golovima Crnova i Basare. Utakmicu je na stadionu „Police“ pratilo oko stotinjak gledalaca.

Zrinjski je poveo u 30. minuti, kada je  Crnov postao strijelac izvodeći udarac iz ugla. Konačnih 2:0 postavio je Basara u 61. minuti susreta.

Imali su gosti još nekoliko dobrih prilika, ali rezultat se nije mijenjao do kraja meča.

FK LEOTAR: Kolak, Prebiračević, Andrić, Šaraba, Marković, Milović, Majkić, Đerić, Moon Tae Young, Tasovac, Đeretić.