Ekipa Kluba malog fudbala Leotar poražena je sinoć na gostovanju u Sarajevu od ekipe Centra rezultatom 7:4 u zaostalom meču desetog kola Premijer futsal lige BiH.

Poveo je Leotar preko Nemanje Čečura u 13. minuti, ali je Handžić pet minuta kasnije poravnao iz kaznenog udarca.

Drugo poluvrijeme je donijelo puno više uzbuđenje i golova. Centar je preko Arsenijevića u 20. minuti stigao do 2:1, ali je Novo Milošević dvije minute kasnije poravnao na 2:2.

Tri minute kasnije Prošić pogađa za vodstvo ekipe Centra od 3:2, a Handžić u 27. povećava prednost domaćina na 4:2. Nakon gola Salčina iz 28. minute rezultat je glasio 5:2, ali je Čečur minutu kasnije smanjio na 5:3.

Solo u 36. minuti povisuje na 6:3, ali uzvraža Tepavčević dvije minute kasnije. Konačnih 7:4 postavio je Prošić u 39. minuti.

Trebinjci su poslije ovog meča imali brojne zamjerke na suđenje, a novi poraz ekipu Leotara dovodi u nezavidnu situaciju kada je u pitanju borba za opstanak u Premijer ligi BiH.

Naredni meč Leotar igra na svom terenu protiv mostarskog Zrinjskog.