Vodeća ekipa Druge lige RS – istok Jedinstvo sa pjesmom je otišla iz Nevesinja.

Velež je imao želju da zaustavi lidera, iskazao je borbenost, ali to nije bilo dovoljno da se savladaju kvalitetni Brčaci. Gol odluke postigao je Pavić početkom drugog poluvremena.

Veći dio utakmice Jedinstvo je imalo posjed lopte i izglednije prilike. Velež je preskako sredinu terena i vrebao prilike iz prekida. Nevesinjci su odigrali sasvim solidno prvo poluvrijeme, ali ih je rani gol u nastavku potpuno poremetio.

Velež je petnaestak minuta prije kraja zatresao mrežu rivala, ali je pomoćni sudija signalizirao ofsajd. To je ujedno bila i jedina sporna situacija na utakmici.

Gradski stadion u Nevesinju. Gledalaca: 200. Sudija: Mile Barjaktarević (Bijeljina). Strijelac: 0:1 Pavić (49). Žuti kartoni: Vučetić, Tomičić, D. Ivanišević, Grujičić (Velež), Svitlica, Mirić (Jedinstvo).

VELEŽ: Zurovac, Kovačević, Vučetić, Petković, prodanović, Tomičić (od 84. O. Ivanišević), Repović, Radović (od 90. Danilović), Milidrag, D. Ivanišević (od 64. Sikimić), Grujičić.

JEDINSTVO (BČ): Vukadinović, Mirić, Čavalić, Svitlica, Đokić (od 89. Mišković), Mitrović (od 66. Kadrić), Pavić, Božić, Stankić, Musić, Lukić.

Izvor: Radio Nevesinje