Синоћ су у склопу “Божићног турнира” у малом фудбалу одигране преостале утакмице четвртфинала, тако да су познати сви полуфиналисти овога такмичења.

Спортска дворана Милош Мрдић у Требињу била је синоћ поприште четири утакмице, двије у сениорској, и двије у категорији ветерана.
У првој утакмици између Градске борачке организације Требиње и екипе „Локопортал Триал“ виђена надмоћ неформалног госта који је славио резултатом 1:6.
На овој утакмици све је било ријешено већ у првом полувремену, када је на семафору стајало 4:0. Била је то теренска надмоћ екипе “Локопортал Триал” која је у првом полувремену у просјеку сваких пет минута постизала гол. Са 1:0 погађа Јанковић, већ у 5. минуту, а за 2:0 погађа Ћурић у 11. минуту. Јовица Вицо у 16. минуту својим голом наслућује да ће утакмица отићи само у једном правцу. Шутирао је Јанковић, а лопту је у мрежу скренуо поменути играч. Спасојевић у 18. минуту рјешава питање екипе која иде даље.
Друго полувријеме донијело је још три гола, Ристић у 23. минуту погађа за 0:5. Какву такву утјеху “домаћину” доноси Томашевић у 28.минуту, а Ћурић својим другим голом на утакмици поставља коначан резултат 1:6 у 30. минуту сусрета.
Екипа „Локопортал Триал“ ће у четвртфиналу ветеранског турнира одмјерити снаге са екипом Горице.
Друга утакмица играна је између екипе „Ресторана Кастел“ из Никшића и града Мостара „ХВИДРА“ у којој је никшићки састав уписао лаку и заслужену побједу од 3:0. Лакчевић у 4. минуту доводи Никшић у вођство, Дачевић у 11. минуту повисује резултат. Гости ништа нису учинили конкретно на терену, тако да је трећи гол из 37. минута очекиван, а био је дјело Дробњака.
Ресторан Кастел Никшић у полуфиналу играће против „W-Win“-a из Невесиња.
Трећа утакмица одиграна је у категорији ветерана између екипе Никшића и „АМД Херцеговине“. Била је то утакмица са резултатским преокретом која је на крају одлучена на пенале. Екипа Никшића добрим отварањем долази до 2:0 головима у 10. и 13. минуту, преко Зековића и Божовића.
Са овим резултатом отишло се на одмор, а велика жеља екипе AМД Херцеговине из Требиња у другом дијелу дала је резултате. Башић са два сјајна гола и једном бравуром у 33. и 34. минуту доноси резултатски егал својој екипи. Потпуни преокрет доноси Вуковић у 37. Домаћини у овој утакмици, Никшић, као да је изгубио снагу и чинило се да ће бити поражен. Међутим, након седмог акумулираног прекршаја услиједио је шут са десет метара који реализује Зековић у 39.минуту. Услиједила је пенал лутрија у којој се боље снашла требињска екипа, тако да је „АМД Херцеговина“ прошла даље.
„АМД Херцеговина“ у наставку такмичења, тачније у полуфиналу, игра против екипе Гучине. Наравно, ради се о такмичењу ветерана.

Посљедња утакмица, али не и најмање интересантна, сусрет је између „Сплава Аполон“ из Билеће и Хрупјела у којој Хрупјела демонстрира сву своју снагу и са 5 голова потпуно заслужено слави. У 10. минуту Милојевић доводи Хрупјела у вођство. Милић повећава на 2:0 у сљедећем минуту. Са овим резултатом се отишло на одмор.
Друго полувријеме било је апсолутни ужитак за присутне пошто је Берак, голман побједничке екипе, успио лобовати противничког голмана са своје половине. Бошковић у 36. минуту повећава на 4:0, а Берак се још једном уписује у стријелце у 39. минуту када је већ екипа Аполона играла без голмана.
Полуфинални сусрет између „Хрупјела“ и „Златаре Рубин“ свакако ће бити посластица дана у понедјељак 15.01.2018. године са почетком у 17 часова.