Sinoć su u sklopu „Božićnog turnira“ u malom fudbalu odigrane preostale utakmice četvrtfinala, tako da su poznati svi polufinalisti ovoga takmičenja.

Sportska dvorana Miloš Mrdić u Trebinju bila je sinoć poprište četiri utakmice, dvije u seniorskoj, i dvije u kategoriji veterana.
U prvoj utakmici između Gradske boračke organizacije Trebinje i ekipe „Lokoportal Trial“ viđena nadmoć neformalnog gosta koji je slavio rezultatom 1:6.
Na ovoj utakmici sve je bilo riješeno već u prvom poluvremenu, kada je na semaforu stajalo 4:0. Bila je to terenska nadmoć ekipe „Lokoportal Trial“ koja je u prvom poluvremenu u prosjeku svakih pet minuta postizala gol. Sa 1:0 pogađa Janković, već u 5. minutu, a za 2:0 pogađa Ćurić u 11. minutu. Jovica Vico u 16. minutu svojim golom naslućuje da će utakmica otići samo u jednom pravcu. Šutirao je Janković, a loptu je u mrežu skrenuo pomenuti igrač. Spasojević u 18. minutu rješava pitanje ekipe koja ide dalje.
Drugo poluvrijeme donijelo je još tri gola, Ristić u 23. minutu pogađa za 0:5. Kakvu takvu utjehu „domaćinu“ donosi Tomašević u 28.minutu, a Ćurić svojim drugim golom na utakmici postavlja konačan rezultat 1:6 u 30. minutu susreta.
Ekipa „Lokoportal Trial“ će u četvrtfinalu veteranskog turnira odmjeriti snage sa ekipom Gorice.
Druga utakmica igrana je između ekipe „Restorana Kastel“ iz Nikšića i grada Mostara „HVIDRA“ u kojoj je nikšićki sastav upisao laku i zasluženu pobjedu od 3:0. Lakčević u 4. minutu dovodi Nikšić u vođstvo, Dačević u 11. minutu povisuje rezultat. Gosti ništa nisu učinili konkretno na terenu, tako da je treći gol iz 37. minuta očekivan, a bio je djelo Drobnjaka.
Restoran Kastel Nikšić u polufinalu igraće protiv „W-Win“-a iz Nevesinja.
Treća utakmica odigrana je u kategoriji veterana između ekipe Nikšića i „AMD Hercegovine“. Bila je to utakmica sa rezultatskim preokretom koja je na kraju odlučena na penale. Ekipa Nikšića dobrim otvaranjem dolazi do 2:0 golovima u 10. i 13. minutu, preko Zekovića i Božovića.
Sa ovim rezultatom otišlo se na odmor, a velika želja ekipe AMD Hercegovine iz Trebinja u drugom dijelu dala je rezultate. Bašić sa dva sjajna gola i jednom bravurom u 33. i 34. minutu donosi rezultatski egal svojoj ekipi. Potpuni preokret donosi Vuković u 37. Domaćini u ovoj utakmici, Nikšić, kao da je izgubio snagu i činilo se da će biti poražen. Međutim, nakon sedmog akumuliranog prekršaja uslijedio je šut sa deset metara koji realizuje Zeković u 39.minutu. Uslijedila je penal lutrija u kojoj se bolje snašla trebinjska ekipa, tako da je „AMD Hercegovina“ prošla dalje.
„AMD Hercegovina“ u nastavku takmičenja, tačnije u polufinalu, igra protiv ekipe Gučine. Naravno, radi se o takmičenju veterana.

Posljednja utakmica, ali ne i najmanje interesantna, susret je između „Splava Apolon“ iz Bileće i Hrupjela u kojoj Hrupjela demonstrira svu svoju snagu i sa 5 golova potpuno zasluženo slavi. U 10. minutu Milojević dovodi Hrupjela u vođstvo. Milić povećava na 2:0 u sljedećem minutu. Sa ovim rezultatom se otišlo na odmor.
Drugo poluvrijeme bilo je apsolutni užitak za prisutne pošto je Berak, golman pobjedničke ekipe, uspio lobovati protivničkog golmana sa svoje polovine. Bošković u 36. minutu povećava na 4:0, a Berak se još jednom upisuje u strijelce u 39. minutu kada je već ekipa Apolona igrala bez golmana.
Polufinalni susret između „Hrupjela“ i „Zlatare Rubin“ svakako će biti poslastica dana u ponedjeljak 15.01.2018. godine sa početkom u 17 časova.