Фудбалери Младости у 2. колу Друге лиге РС  група „Исток“ угостили су екипу ФК „Дрина ХЕ“ из Вишеграда.

И овога пута се показало да су гости неугодан противник за домаћина. Гости су били конкретнији и лакше долазили у прилику за постизање гола, али и неспретни.

Прво полувријеме је завршено без голова, иако су обје екипе имале шансе.

Почетак другог полувремена припао је гостима. У 58. минуту судија Милошевић досудио је престрого пенал за госте. Играч гостију Дамјановић је то искористио и довео госте у вођство од 1:0, које је трајало свега три минута када је у једном контранападу Ћеранић постигао изједначујући погодак. У 80 минуту судија  је пропустио да досуди пенал за домаћина када је у шеснаестерцу срушен Мрковић. До краја утакмице и домаћи и гости су имали шансе за постизање голова али мреже су остале нетакнуте.

Стријелци: Ћеранић у 61. минуту за Младост, Дамјановић у 58. минуту из пенала за Дрину ХЕ.

Судије: Милошевић и Елезовић (Бијељина) и Лазић (Брчко).

Жути картони: Јокановић, Комненић. Новаковић, Салатић и Ћеранић за Младост

Младост је играла у саставу: Гузина, Николић, Новаковић, Мрковић, Салатић, Лозо, Гузина Ј., Дакул, Комненић Јокановић,  Ћеранић.

Након одиграна два кола, на првом мјесту је екипа ФК „Леотар“ из Требиња са 6 бодова. Младост се налази на петом мјесту са освојена 4 бода.

У наредном, 3. колу Првенства РС – Друга лига „Исток“ које се игра у недјељу 26.08.2018. године са почетком у 17:30 часова, фудбалери Младости гостују у Пилици, гдје се састају са домаћом екипом ФК „Будућност“.