U 3. kolu Prve futsal lige Republike Srpske KMF „Nevesinje“ ubjedljivo je porazio ekipu Ljubinja rezultatom 7:1.

Iako se po konačnom rezultatu čini da je pobjeda bila glatka, Nevesinjci su morali uložiti mnogo truda da slome hercegovačkog rivala. Ljubinjci su u prvom poluvremenu pružili snažan otpor tako da domaćini i pored stalnih napada nisu stvorili prednost za miran nastavak.

Golejadu je otvorio fantastičnim golom Drašković, gosti su izjednačili autogolom Bulajića, a Bratić je do odmora donio vođstvo od 2:1. U drugom poluvremenu mrežu Ljubinjaca su pogađali dva puta Miličević i po jednom Drašković, Bulajić i Gutić.

Sa dvije pobjede i jednim porazom Nevesinjci su reuzeli čelu prvoligaškog karavana. U narednom kolu gostuju u Brčkom.

Izvor: Radio Nevesinje